0 352 222 7600
Sosyal Medya Hesaplarımız

Kurumsal İngilizce Kursu

20 Mayıs 2017
9 kez görüntülendi
Kurumsal İngilizce Kursu

Kurumsal İngilizce kursu kurum ve şirketler için çok önemlidir. Şöyle ki ; uluslararası alanda iş ilişkileri kurmak, büyümek ve globalleşmek için, dünyanın ticaret dilini öğrenmelisiniz. Bir yabancı dili konuşabilmek, kişiye olduğu kadar firmaya da artı değer kazandırıyor. Bu sebeple PELİN DİL OKULLARINDA Kurumsal İngilizce Kursu öğrenci profilinde şirket çalışanları önemli bir yer tutar.

Şirketlere ve kurumlara uyguladığımız İngilizce Kursu Eğitimleri başlıca Kurum yada şirket içi eğitim ve şirket ya da kurum çalışanlarına yönelik kursumuzda verilen eğitimler olmak üzere ikiye ayrılır. Şirket yada kurum çalışanlarına yönelik kursumuzda verilen eğitimler de kendi içinde Kapalı Grup İngilizce Eğitimleri ve Şube İçi İngilizce Eğitimleri olarak tanımlanmıştır.

Kurumsal İngilizce kursu alanında bu zamana kadar çalışma yaptığımız kurumlar; KAMU HASTANELERİ BİRLİĞİ KAYSERİ DEVLET HASTANESİ, TECSEN,  TES-İŞ, AWON İŞ GÜVENLİĞİ, KAYSERİ EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ eğitim verdiğimiz kurumlardan bazılarıdır. Hangi eğitim programı seçilirse seçilsin tüm eğitimler boyunca kurumlara öğrencilerin devam – devamsızlığı, başarı ve genel performansları konusunda düzenli raporlar sunulur.

Kurumsal eğitim anlaşma kapsamındaki öğrencilerimiz tüm şubelerimizdeki ücretsiz, yoğun aktivite programlarımızdan da yararlanabilirler.

Şirket ya da Kurum İçi İngilizce Kursu Eğitimleri

Eğitim şirketin ya da  kurumum kendi binasında gerçekleştirilir. Eğitimler şirket yönetimi ile ortaklaşa belirlenecek gün ve saatlerde işlenir. Eğitimin içeriği, süresi, niteliği şirket yönetiminin talep ve ihtiyaçları doğrultusunda uzman İngilizce öğretmenlerimiz tarafından belirlenir.

Gruplar oluşturulmadan önce seviye tespit sınavı ile öğrencilerin mevcut İngilizce durumları belirlenir. Bu sınavlar gerektiğinde tarafımızdan şirket merkezinde de yapılabilir. Eğitimin içeriği ve süresi alanında uzman yabancı eğitmenlerden oluşan eğitim departmanımız tarafından şirket yönetiminin de bilgisine başvurularak belirlenir. Eğitim boyunca şirketlere öğrencilerin devam, başarı ve genel performansları konusunda düzenli rapor tutulur. Şirket öğrencileri de kursumuzdaki ücretsiz, yoğun etkinlik programlarından yararlanabilirler.

Şirket yönetiminin gürültü ve iş yoğunluğundan uzak bir eğitim ortamını organize etmesi yeterli olacaktır. Diğer gerekli tüm dokümanlar ve kitaplar Pelin Dil Okulları tarafından temin edilir.

Şirket ya da Kurum Çalışanlarına Yönelik Kursumuzda Verilen Eğitimler

Şirket ya da kurum personeli; zaman, ulaşım, eğitim yapılacak uygun mekan bulunamaması veya farklı ihtiyaçlar sebebi ile şirket dışında bir eğitimi talep edebilmektedirler. Bu durumlarda yine önce seviye tespit sınavı yapılarak öğrencilerin mevcut İngilizce durumları belirlenir. Daha sonra öğrenciler kendilerine en uygun zaman diliminde ve uygun seviyedeki programlara yerleştirilirler. Diğer bir seçenek ise sadece şirket ya da kurum çalışanlarının eğitim gördüğü özel kapalı sınıflardır.

Kapalı Grup İngilizce Eğitimleri

Şirket yada kurum çalışanları herhangi bir şubemizde sadece kendilerine özel sınıflarda ders alırlar. Sınıf mevcudu tamamen şirket çalışanlarından oluşur. Bu sınıfların zaman programı şubelerimizdeki standart eğitim zamanlarından farklı olabilir.

Kurs İçi İngilizce Eğitimleri

Şirket ya da kurum personeli standart PELİN DİL OKULLARI sınıflarında diğer kayıtlı öğrencilerimiz ile birlikte eğitim alırlar. Burada en büyük avantaj daha fazla zaman, seviye ve sınıf seçeneğinin olmasıdır.

Personel İngilizce Seviye Tespit Sınavı

Şirketlerin ya da kurumların işe alım süreçlerinde aday değerlendirmelerini sağlamak ve mevcut personellerinin dil becerileri hakkında bilgi sahibi olabilmeleri için sağladığımız bir eğitim hizmetidir.

Bu seviye tespit sınavları ile şirket ya da kurum personelinin dinleme, konuşma, okuma, yazma ve dilbilgisi bilgileri danışman ve eğitimcilerimizce ölçülerek uluslararası kabul gören standartlara göre İngilizce seviyeleri belirlenerek sertifikalandırılır.

Belirli periyotlarla güncellenecek bu sınavlar ile personelin mevcut İngilizce seviyeleri ölçülerek varsa eğitsel ihtiyaçları şirketin ve çalışanın ihtiyaçları doğrultusunda giderilmek üzere belirlenir.  Bu tespitler sonucunda eğitim direktörlüğü tarafından belirlenecek eğitsel çözümler raporlanarak şirket ya da kurum yönetimine sunulur.