0 352 222 7600
Sosyal Medya Hesaplarımız

Günümüzde İngilizcenin Ortak Bir Dil

02 Ağustos 2022
2 kez görüntülendi
Günümüzde İngilizcenin Ortak Bir Dil

Günümüzde İngilizce Ortak Bir Dil

Günümüzde İngilizcenin ortak bir dil olduğunu düşünürsek hemen herkesin İngilizce eğitimi alması ve belli bir seviyede İngilizce bilmesi gereklidir. Bunun dışında birde sınav olarak YDS içinde ayrıca gerekebilir. Ortak bir dil olması ise belli kurumlarda çalışan kişilerin çok işine yarar. Mesela ülke dışında bir iş yapacaksanız mutlaka İngilizce bilmelisiniz. İster İngiltere’ye ister Amerika’ya ister başka bir ülkeye gidin İngilizce bilmeniz nerede ise mecburidir. YDS kursları genel olarak devlet işlerine ya da üniversitelere hoca olarak girişlerde gerekli zannedilse de sadece bu kişilerin gelmesi gereken bir kurs programı değildir. Ayrıca bahsettiğimiz kişiler de bu kursa gelerek genel bir eğitim programından yararlanmış olacaktır. Kayseri İngilizce kursu olarak hedefimizde sadece YDS sınavı öğrencileri yoktur. Bunun dışında yurt dışına açılmak isteyen yeni girişimciler ya da şirketlerde belli bir pozisyona gelmek isteyen çalışanlar da bu programa katılabilir.

Kayseri İngilizce Kursu

Kayseri İngilizce Kursu veren birçok kurs arasından sıyrılıp bir numara olmamızın sebebi gelişmiş öğretmenler ile çalışıyor olmamızdır. Ayrıca çok disiplinli ve kendine özgü bir program ile ilerlememiz de bizi üst seviyelere taşıdı. Öğrencilerimiz kursumuza geldiği andan itibaren özgüven aşılanması ile YDS sınavında yüksek puan alacaklarına inanarak bu kursu tamamlarlar. Kurs bitiminde ise muvaffak olamayan öğrenci sayımız yok denecek kadar azdır. Bu tarz öğrencilerin kursa gelmemesi veya farklı sebepleri vardır. Kursa tam manası ile hemen her gün gelen öğrenciler planlı bir biçimde çalışıp kurstan güzel sonuçlar alırlar. Kayseri YDS kursu olarak en önemli ilkemiz ise öğretmenlerimizin sınıflarına vaktinde girmesi ve programı derse giren öğretmenin takip etmesidir.

Kayseri YÖK Dil kursu olarak sadece YDS değil YÖK dil sınavı içinde çalıştırıyoruz. İki sınavı birbirinden ayırmak mümkün değildir. İkisi de aynı kurumlara hizmet eder ve aynı şekilde hemen her kurumda geçerli olur. İngilizce eğitimi verirken konuşmaların akıcı olması için etüt programları da yapıyoruz. Öğretmenlerimiz öğrencilerle sistemli bir şekilde konuşarak etüt gerekliliğini belirler ve ders dışında çalışma programları yapar. Kurlar sonucunda da deneyimli öğretmenler sayesinde barajı geçemeyen öğrenci yok denecek kadar azdır. Sadece İngilizce YDS değil bunun dışında çok önemli olan bir diğer dil Almanca eğitimleri de vermekteyiz. Kayseri Almanca eğitim veren bir numaralı kurslar arasındayız. Kursumuz Almanca bilen ve bu konuda deneyimleri yadırganamayacak kadar çok olan öğretmenlerle çalışmaktadır. Kayseri Almanca kursu olarak en önemli ilkelerimizden biri ise sadece ezbere bir eğitim vermemek.

 

Almanca Kursları

Öğrencilerin kolay bir biçimde gelecekleri kursumuz sınıf kapasitesi ile birçok öğrenciye alan açabiliyor. Ferah sınıflarımız sayesinde sıkıntısız bir eğitim alabileceğinizi de eklemeliyiz. Kayseri A1 Almanca kursu olarak Almanca da istediğiniz noktaya geleceğinizin güvencesini de veriyoruz.Gelişmiş öğretmen kadromuz yıllardır kursumuzda çalışması ve YDS sınavı ile ilgili her noktaya hâkim olması ile de sizlere güven verecektir. Geçmiş yıllarda öğrencilerimizin netleri ve başarılarını da gördükten sonra bizim kursumuzu seçmeniz çok doğal olacak. Neredeyse hiçbir Almanca eğitimi olmayan öğrencilere sıfırdan bir program ile kısa bir sürede belli netler yaptırarak baraj puanını geçmesine yardımcı oluyoruz. Bu sayede ister YDS sınavını ister YÖK dil sınavını en iyi şekilde geçmiş oluyor.

 

Kursumuzun aile ortamı gibi güvenilir ve ferah olması da sizi evinizde hissettirecek. Bu sayede kursa gelirken evinize geliyormuş hissi yaşayacaksınız. Kayseri aile birleşimi sayesinde konforu da yaşamış olacaksınız. Whatsap grupları sayesinde arkadaşlarınızla ya da öğretmenlerinizle istediğiniz saatte görüşerek sorularınıza yanıt bulabileceksiniz. Kitap olarak da kursumuz sizlere en kaliteli ve en güncel kitapları vermiş olacak. Dışarıdan herhangi bir konu anlatım kitabı almanıza gerek kalmayacaktır.