0 352 222 7600
Sosyal Medya Hesaplarımız

Genel Arapça Kursu

20 Mayıs 2017
10 kez görüntülendi
Genel Arapça Kursu

Kayseri genel Arapça kursu 50 Saatte orta seviye, 100 Saatte ileri seviye olarak verilmektedir. Eğitim içeriği; Konuşma, Yazma, Okuma, Dinleme ve Çeviri şeklinde verilmektedir. Sadece bir konuya bağlı kalmadan bütün aşamaları kapsayarak anlatım yapılmaktadır. Öğrenmek istediğiniz Arapça kursu başından sonuna pratik ve zengin içeriklerle sizlere aktarılmaktadır.

Ülkemizin Arap ülkeleriyle yapmış olduğu anlaşmalar, dostluk bağları ve birçok etkinlikler hasebiyle ticaret ve bir çok alanda Arapça eğitimine ihtiyaç duymamızı sağlamıştır. Bu ihtiyacı en iyi şekilde karşılamak için profesyonel şekilde eğitim veren PELİN DİL OKULLARINI tercih etmeniz, zaman israfının önüne geçerek size; hızlı, kolay ve profesyonel bir şekilde öğrenmenizi sağlayacaktır.

Kursumuzda Genel Arapça Kursu Eğitim Şekli !

Kursumuzda genel Arapça iki şekilde verilmektedir. İsterseniz gurup eğitimlerine katılabilir, isterseniz de birebir şekilde eğitim alabilirsiniz. Zaman ve daha fazla verimlilik almak istiyorsanız Özel Arapça kursumuzu tercih edebilirsiniz. Zaman sorununuz yoksa grup eğitimlerimize katılıp sınıf içi uyumla farklı farklı diyaloglarla pratik kazanarak Arapça eğitimini tamamlayabilirsiniz. İster gurup ister özel hangi sistemi seçerseniz seçin Pelin Dil Okulları; size Arapça kursunu en mükemmel tekniklerle verecektir.

Genel Arapça Kursumuz Özellikleri !

  • Birebir Yada Grupla Eğitim
  • Okuma, Yazma, Konuşma, Dinleme ve Çeviri
  • Hızlı, Pratik ve Kolay
  • Uzman Öğretmen
  • Zengin Kaynak

Kimler Katılabilir
İlköğretim, Lise, Üniversite, İş İş Adamları ve Yetişkinler Kurslarımıza Katılabilirler.