0 352 222 7600
Sosyal Medya Hesaplarımız

Almanca A1 Aile Birleşimi Sınavı

21 Mayıs 2017
10 kez görüntülendi
Almanca A1 Aile Birleşimi Sınavı

Almanca A1 aile birleşimi sınavı hazırlık kursunu garantili bir şekilde PELİN DİL OKULLARINDAN alabilirsiniz. Evlilik yoluyla Almanya ya gideceklerin vize işlemlerine başlaması için gerekli olan; A1 Almanca sertifikası zorunluluğu için sınava girmeniz gerekmektedir. Bu sınavı 100 üzerinden 6o puan alarak geçmeniz gerekmektedir. Bu nedenle ciddi bir hazırlık yapılması gerekmektedir. Birebir kurslar 48 Saat gibi kısa bir sürede Grupla 60 Saat gibi bir sürede; Almanca A1 Aile Birleşim Sınavı kursuna sizleri hazırlıyor ve sınavdan geçmenizi sağlıyoruz.

Kursumuz A1 aile birleşimi sınavı hazırlığını garantili bir şekilde vermektedir. Sınava yönelik taktik ve teknikler kullanılarak gerçekleştirilen eğitimler sonucunda başarısız olmanız durumunda ücretsiz şekilde tekrardan hazırlıyoruz. Kayseri’de  8 Yıldır bu eğitimi veren kursumuz; vize işlemlerinize başlamak için gerekli olan sınav hazırlığını en iyi şekilde sağlamakta ve bu konuda size rehberlik etmektedir.

A1 Almanca Aile Birleşimi Sınavı Eğitim İçeriği

  • Dinleme
  • Yazma
  • Okuma
  • Konuşma

A1 Almanca Aile Birleşimi Sınavı Kursunu Danışmanlık Firmalarından Alarak Vaktinizi İsraf Etmeyin. Milli Eğitime Bağlı, Yıllardır bu eğitimleri vererek başarılı olan PELİN DİL OKULLARINI tercih etmeniz zaman ve maddi israfın önüne geçecektir.