0 352 222 7600
Sosyal Medya Hesaplarımız

KURUMSAL

Anasayfa » KURUMSAL

Özel Pelin Yabancı Dil Kursu “Önce sev sonra öğren” sloganıyla yola çıkarak, Profesyonel eğitim almış eğitmenlerden oluşan kadrosuyla, görsel ve işitsel eğitime dayalı teknolojiyle, disiplinli, kaliteli ve sizi hedefe götürecek en doğru eğitimi vermeyi ve sizlere hizmet etmeyi ilke edinmiş profesyonel ve uzman bir yabancı dil eğitim kurumudur.

Misyonumuz:

  • Yüksek standartlı, kaliteli eğitim öğretim vererek öğrenci memnuniyetini en üst düzeye çıkarmak,
  • Öğrencilerimizin zamanına ve haklarına saygı duymak,
  • Çalışanlarımızın moral değerlerini arttırmak,
  • İnsanlığa, çevreye ve evrensel değerlere olan sorumluluklarımızı yerine getirmek,

Vizyonumuz:
Yerel ve küresel açıdan İngilizce’ yi bir ihtiyaç olarak gören herkesi hedef kitlesi içinde düşünen, çağın getirdiği sürekli değişime dinamik yapısı ile cevap veren, eğitim alanında kaliteli ve güvenilir bir dünya markası olmak.
• Öğrencilerimizin koşulsuz memnuniyeti,
• Çalışanlarımızın tatmin ve memnuniyeti,

Kalite Politikamız:

Öğrencilerimizin memnuniyeti için kaliteli, ferah bir aile ortamı oluşturarak ders işleme imkanı yaratmak, kendimizi yenilemek, “Her Şey zamanında” ilkesiyle hatasız eğitim-öğretim vermektir…

Hizmet Kalitesi:
Eğitim Öğretim alanında öğrencilerimizin beklentilerini karşılamak, uluslar arası standartlarda eğitim kalitesini yakalamak ve bunu öğrenciye yansıtmak.

Hedeflerimiz:
Toplam kalite, hizmet ve yaşam tarzımız, Ulusal ve Uluslararası Eğitim-Öğretim alanında mükemmele ulaşmak için sürekli iyileşme ve gelişme çabası içinde olmak.
Öğrencilerimizin başarısı ve koşulsuz memnuniyeti, çalışanlarımızın motivasyonu ve mutluluğudur.