0 352 222 7600
Sosyal Medya Hesaplarımız

Genel Rusça Kursu

21 Mayıs 2017
11 kez görüntülendi
Genel Rusça Kursu

Genel Rusça Kursu eğitimlerimiz; 3 Ayda Orta seviye 6 Ayda İleri seviye şeklinde “A1, A2, B1, B2, C1, C2” seviyelerinde verilmektedir. İki farklı eğitim metoduyla alabileceğiniz Rusça Kursu toplamda 240 saattir. Bu 240 saatlik eğitimi 3 ayda 120 saat şeklinde orta seviyede, artı bir üç ay daha 120 saat ileri seviye şeklinde alabilirsiniz. Dilerseniz de toplam 6 kur şeklinde Rusça kursu alabilirsiniz.

Her dil de olduğu gibi bu dilde de “Önce Sev, Sonra Öğren” metoduyla eğitim almaktasınız.  Kursumuzda Rusça eğitimleri birebir yada gruplar eşliğinde verilebilmektedir. Aşağıda gurup ve birebir özel derslerin farkını görebilirsiniz. Fakat hangi eğitim şeklini seçerseniz seçin, PELİN DİL OKULLARI kalite ve uzmanlıktan ödün vermeden bu dili size konuşturacak ve öğretecektir.

Gruplar Eşliğinde Rusça Kursu

Gruplar eşliğinde verilen Rusça kursu toplam 240 saatten oluşmakta ve 6 ayda tamamlanmaktadır. Rusça eğitim setleri kullanılıp, uzman Rusça öğretmeni tarafından bu eğitimi almaktasınız. Bir çok kaynaktan yararlanılarak oluşturulan materyaller, kitaplar, sözlükler, çıktılar kullanılarak eğitim verilmektedir. Konuşma, Yazma, Dinleme, Okuma, Çeviri bölümleri birbirine eşit şekilde gitmektedir. Özel, Birebir Rusça eğitiminden tek farkı gurup şekilde yapılması ve zamanın uzun olmasıdır. Kurumumuz grup eğitimlerinde her bir öğrenci ile ayrı ayrı ilgilenilerek eğitim vermektedir. Yalnız bu durum ders saatlerinin ve günlerinin uzamasına neden olmaktadır.

Birebir Özel Rusça Kursu

Uygun fiyatlara birebir ve özel şekilde Rusça Kursu veriyoruz. Kısa bir sürede orta ve ileri düzey Rusça kursu alabilirsiniz. Birebir eğitimlerimiz 60 Saate orta 120 saat ileri seviye şeklindedir. Gurup kurulmasını beklemeden size özel saatlerde Rusça Kursu Alabilirsiniz. Gurup eğitimleri özel derse göre daha uzun sürmesinden dolayı özel ders tercih nedeniniz olabilir. İki farklı kurs seçeneğinde şuna emin olabilirsiniz ki verimli şekilde Rusça kursu alacaksınız.

Kayseri Rusça kursu eğitimlerimiz en zengin kaynakları, en güzel taktik ve tekniklerle harmanlayarak sizlere aktarıyoruz. Kayseri Rusça kursu alanında en profesyonel dil eğitimini kursumuzdan alabilirsiniz. Detaylı bilgi ve içerikler için kursumuzu ziyaret edebilir yada eğitim temsilcimizle iletişime geçebilirsiniz.

Kayseri Rusça Kursumuza Bekliyoruz.
Gelin Bir Kahvemizi İçin; Kursumuzu inceleyin, Rusça Hocalarımızla taşın, eğitim programları hakkında detaylı bilgi alın.!