0 352 222 7600
Sosyal Medya Hesaplarımız

Turizm ve Otelcilik Rusça Kursu

21 Mayıs 2017
8 kez görüntülendi
Turizm ve Otelcilik Rusça Kursu

Eşsiz doğal güzellikleri ve zengin tarihiyle bir çok ülkeden turist alan ülkemiz; Özellikle Akdeniz bölgesinde Antalya, Alanya illerimizde yoğun bir RUS turist akımına uğramaktadır. Rusya’dan ülkemize gelen turistleri en güzel şekilde karşılamak, rehberlik yapmak ve ağırlamak için, Turizm ve Otelcilik Rusça kursunu alarak en güzel şekilde onların dilini, konuşmalı ve misafirlerimize TÜRK misafir severliğini en güzel şekilde göstermeliyiz.

Ülkemizde, Turizm ve Otelcilik alanlarında eğitim veren uygulama okulları bulunmaktadır. Burada eğitim alan öğrencilerimizin dillerini daha da geliştirmesi ve en mükemmel şekilde konuşması için ciddi bir Turizm ve Otelcilik Rusça kursu alarak gerçekleşecektir. Mesleğinizde otellerin ve tur şirketlerinin gözdesi olmak ve seçilen değil seçen bir rehber, aşçı, komi, garson, resepsiyon, olmak bu eğitimi başarılı bir şekilde tamamlamaktan geçmektedir.

Kayseri Turizm ve Otelcilik alanında zengin kaynak ve bu alanda özel eğitim veren tek yabancı dil kursu olmanın verdiği sorumlulukla hareket ediyoruz. Sizlerin bizden alacağı eğitimin karşılığını gittiğiniz tatil beldelerinde görmeniz bizi memnun ve mutlu edecektir. Bizim yetiştirdiğimiz kişilerin başarılı bir iş hayatına girmesi de aynı zamanda bizleri mutlu etmektedir. Sizlerin başarısı bizim başarımızdır.

Kayseri Turizm ve Otelcilik Rusça Kursu eğitimleri sürekli olarak verilmektedir. Dilerseniz grup şeklinde, dilerseniz de birebir özel şekilde kurs alabilirsiniz.