0 352 222 7600
Sosyal Medya Hesaplarımız

Çocuklar İçin İngilizce Kursu

19 Mayıs 2017
13 kez görüntülendi
Çocuklar İçin İngilizce Kursu

Pelin Dil Okullarında çocuklara İngilizce öğretimi farklıdır. Önceliğimiz öğrenciye İngilizceyi sevdirmeyi amaçlamaktır.

Çocuklar için İngilizce Kursu konusunda kursumuzun özel bir gayreti bulunmaktadır. Bu gayret öncelikle geleceğimiz olan çocuklarımıza; İngilizceyi sevdirme ve ileri ki hayatında daha kolay İngilizce konuşmayı aşılamak üzerinedir. Çocuklar için İngilizce kursumuza; okul öncesi 5 Yaş öğrencileri dahil olmakla birlikte; ilköğretim, ortaokul öğrencilerini de  kapsamaktadır.

İyi bir yabancı dil eğitimi çocuk yaşta alınması ilerleyen yaşta yaşanacak öğrenme problemlerini ortadan kaldıracaktır. Çocuklarımızın öğrenme yaşında iyi bir İngilizce eğitimine dil okulumuzda sıkılmadan, eğlenceli, dijital ve C.B.S sistemiyle unutmayacak şekilde alacaktır.

Okul İngilizcesinde ve sınava yönelik İngilizcede de başarılı olmasını istediğimiz öğrencilerimizi mutlaka dil okulumuza getirmelisiniz. Onlar için oluşturduğumuz sistem ile dil eğitimini sevecek ve benimseyeceklerdir.

9 Aylık ve 3 Aylık eğitim programlarımız mevcuttur.

Çocuklar İçin İngilizce Kursu İçeriğimiz

  • Grammar Dersleri
  • Yabancı Eğitmenlerle Speaking Dersleri
  • İngilizce Drama Aktiviteleri
  • C.B.S Eğitimi
  • Sınırsız Etüt İmkanı
  • Proje Ödevleri

yukarıda listelemiş olduğumuz içeriğin çok daha fazlasıyla çocuklarımıza İngilizce eğitimi vermekteyiz.

Çocuklar İçin İngilizce Kursu Sorularınız
Çocuklara İngilizceyi Nasıl Öğretiyorsunuz ?
Çocuklar İçin Hazırlamış Olduğumuz İngilizce Kursu Programında Öncelikle; İngilizceyi Sevdiriyor, Sonra Öğretiyoruz. Oyunlar, Animasyonlar, Tiyatro eşliğinde başlangıç ve ileri seviyede İngilizce öğretiyoruz.
Hangi Yaş Guruplarına İngilizce Kursu Veriyorsunuz?
4 Yaşından itibaren çocuklarımıza İngilizce Kursu Veriyoruz.
Çocuklara Yönelik İngilizce Kursu Süresi Nedir ?
Çocuklarımıza İngilizce kursu programımız, Yaz dönemlerinde 3 Ay Okul dönemlerinde hafta sonu 9 Ay şeklinde verilmektedir.