0 352 222 7600
Sosyal Medya Hesaplarımız

3 Kur İngilizce Yaz Kursu Başlıyor.!

11 Haziran 2018
6 kez görüntülendi
3 Kur İngilizce Yaz Kursu Başlıyor.!

3 Kur İngilizce Yaz Kursu Başlıyor.

18-25 Haziran tarihinde öğrenme odaklı İngilizce yaz kursumuz başlıyor.

Yaz tatili boyunca haftada 5 gün 2’şer saat eğitim alarak toplamda 120 saatte 3 kur İngilizce kursu fırsatına hemen kayıt yaptırabilirsiniz.

Eğitim içeriğimiz hakkında detaylı bilgi almak için bizi ziyaret edebilir, telefon numaralarımızdan bize ulaşabilirsiniz.

8 Yıldır Kayseri’nin en iyi yabancı dil kursu; Pelin Dil Okullarından, Konuşma derslerini yabancı hocalardan, dil bilgisi derslerini de Türk hocalardan alarak kaliteli bir İngilizce eğitimi fırsatını değerlendirebilirsiniz. Memnun kalacağınız bir sistemde pratik bilgi ve tekniklerle İngilizce konuşmak için kursumuza bekliyoruz.

Hemen Ön Kayıt Yaptırarak Erken Kayıt İndiriminden Yararlanın !

  S.S.S
  İngilizceyi Nasıl Öğrenebilirim.
  İngilizce kursumuza katılarak; 3 ayda 120 saat eğitimle orta düzeyde, 6 ayda 240 saat eğitimle ileri düzeyde; rahat bir şekilde İngilizce öğrenebilirsiniz.
  İngilizce Eğitim Aşamalarınız Nelerdir.
  Kursumuzda İngilizce eğitimi; Konuşma, Yazma, Dinleme, Çeviri şeklinde verilmekte olup, başlangıç seviyesinden, ileri seviyeye kadar eğitim verilmektedir.
  Etüt İmkanı Var mı?
  Mazeretsiz devamsızlık yapmadığınız sürece, sınıf düzen ve disiplinini bozmadığınız takdirde; kurs süreniz boyunca ücretsiz sınırsız etüt imkanınız bulunmaktadır.
  Neden Sizi Tercih Etmeliyim.?
  Pelin Dil Okulları İngilizce ve diğer dil eğitimlerinde kayıt aşamasında vermiş olduğu, bütün söz ve vaatleri yerine getirerek; size eğitim vermektedir. Bir çok kişi ve kurum yabancı dil eğitiminde bizi tercih etse'de nihayetinde herkesi %100 memnun etmek hiç bir iş dalında mümkün değildir. Kursumuz size öğrenme garantili bir eğitim sunmakta olup, önceki öğrencilerini memnuniyet ve başarıyla mezun ettiği gibi, sizinde almış olduğunuz eğitimlerde başarılı olmanızı sağlayacaktır.
  Öğrenme Garantili Eğitim Nedir ?
  Kursumuza kayıt yaptırdığınız andan itibaren, derslerinize katılır, ödev ve sorumluluklarınızı yerine getirdiğiniz halde bir verim alamazsanız ücretsiz özel ders ve etütle almış olduğunuz kurları tekrardan veriyoruz.
  Yabancı Öğretmenleriniz Varmı?
  Kursumuzda İngiliz Dili Edebiyatı mezunu, aynı zamanda ana dili İngilizce olan yabancı öğretmenlerimiz mevcuttur.
  Grup Saatlerinizi Öğrenebilir miyim?
  Kursumuz Yaz ve Kış dönemi boyunca, hafta içi her gün 2'şer saat; 13:00-15:00 / 17:00-19:00 / 19:00-21:00 Saatleri arasında grup şeklinde, hafta sonu; 3'er saat; 13:00-16:00 / 17:00 / 20:00 Saatleri arasında grup şeklinde eğitim vermektedir.
  Ödeme Koşullarınız Nedir.
  Kurs ücretini kredi kartına yada elden kurs süreniz boyunca taksit şeklinde ödeyebilirsiniz.
  Nasıl Kayıt Yaptırabilirim.
  Kursumuza gelerek, kahvenizi yudumlarken, eğitim temsilcilerimiz eşliğinde kayıt işlemlerinizi yaptırabilirsiniz.