0 352 222 7600
Sosyal Medya Hesaplarımız

Genel İspanyolca Kursu

21 Mayıs 2017
13 kez görüntülendi
Genel İspanyolca Kursu

Kayseri’nin ilk ve tek Genel İspanyolca Kursu; PELİN DİL OKULLARI aracılığıyla sizlere öğretilmektedir. Genel İspanyolca kursu eğitim programımız kayıtları başlamıştır.

Dil ülkeler arası kültür elçisidir. Günümüz dünyasına bakıldığında İngilizce’den sonra her geçen gün önemi artan yabancı dil ise; İspanyolcadır. Bunun nedeni 22 ülkede bu dilin konuşuluyor olmasının yanı sıra İspanyolcayı ana dili olarak konuşan 400 milyon, toplam olarak bilen 500 milyon insanın bulunduğu tahmin edilmektedir. Fakat İngilizce’nin gölgesinden kurtulamamıştır.

Küreselleşme sayesinde ülkeler arasındaki iletişim kuvvetlenmiştir. Bu nedenle; bir dil bir insan sloganıyla kültür aracı olan dili öğrenmekteyiz. Gelişmiş ülkelerde İspanyolcanın hızlı bir şekilde ikinci bir dil olarak öğretilmeye başlanması uluslararası değerini ortaya koymaktadır. Yapılan araştırmalar sonucunda geleceğin dilleri arasında ilk sırada İspanyolcanın olması dikkatlerden kaçmamaktadır.

Sadece İngilizce globalleşen dünyada bizi farklı kılmaz. Geleceğe yatırım yapmak için öğrenilmesi gereken önemli dillerden biri İspanyolcadır. Bu nedenledir ki farklı dilleri öğrenmek geleceğimiz ve kariyerimiz adına çok önemlidir.

Dünya genelinde önemli dilleri kurs merkezinde öğretmeye çalışan PELİN DİL OKULLARI Kayseri’de gelen talepleri değerlendirerek İspanyolca kursu açmıştır. “Dilin Her Rengi Bizde” sloganın yansıması olan bu çalışma sizlerin ihtiyaç duyacağı yabancı dilleri her zaman kurs programına dahil etmeye devam edecektir.

İspanyolca Kursu Eğitim Programı
  • Konuşma
  • Yazma
  • Dinleme
  • Yazma
  • Çeviri

Kayseri'nin İlk ve Tek İspanyolca Kursu
Kayseri'de Dilin Her Rengini Eğitim Programına Dahil Eden Kursumuz Yeni ve Önemli Bir Dille Size Kurs Fırsatı Sunmaktadır.

Genel İspanyolca Kursu Eğitim Sistemi !

Kursumuzda İspanyolca eğitimleri iki şekilde verilmektedir. Gruplarla birlikte yada birebir özel şekilde alabilirsiniz. İster özel alın, isterseniz de grup eğitimlerine katılın, dil kursumuzun uzman öğretmenleriyle, kaliteli eğitimini alacaksınız.

Kayseri Genel İspanyolca eğitimlerimiz hakkında bilgi almak için bizi arayabilir, kursumuzu ziyaret edebilirsiniz.