0 352 222 7600
Sosyal Medya Hesaplarımız

Mesleki Rusça Kursu

21 Mayıs 2017
7 kez görüntülendi
Mesleki Rusça Kursu

Mesleki Rusça Kursu; Kariyer ve mesleğinizin gerektirdiği, Rusça dilinin mesleki alandaki terim ve cümlelerini en akıcı şekilde kullanmak adına tasarlanmış ve zengin kaynaklarla aktarılan bir kurstur.

Özellikle Turizm, Konaklama, İnşaat gibi alanlarda çok fazla ihtiyaç duyulan Mesleki Rusça kursu, PELİN DİL OKULLARI eğitim kalitesinde sizlere öğretilmektedir. Kısa bir sürede çok fazla verim alarak alacağınız bu eğitim mesleğinizde sizi bir adım öne götürecektir. Mesleki Rusça kursu almak isteyen öğrencilerimizin öncelikle Genel Rusça seviye 2. kurda olması gerekmektedir. Bu seviyede olmayan öğrenciler Mesleki Rusça eğitim alması çok zordur. Her bir konu özenle hazırlanıp, dizgi ve planlı bir şekilde derslerde kullanılmakta ve aktarılmaktadır.

Turizm alanında, İnşaat alında bir Rusça eğitimini o alanda kullanılan kelime ve cümleleri en iyi şekilde öğrenmekle olacaktır. Mesleğinizin ihtiyaç duyduğu Rusçayı pratik ve kolay bir şekilde öğrenebileceksiniz. Mesleki Rusça eğitimi modülümüz aşağıdaki gibidir.

Mesleki Arapça Kursu Programı ve Modülü

  • Turizm Rusçası
  • İnşaat Rusçası
  • Ticaret Rusçası
  • Dış Ticaret Rusçası

Yukarıda saydığımız mesleki alanlar ve daha fazlasını kursumuzda bulabilirsiniz. Detaylar için kursumuzu ziyaret edebilirsiniz yada eğitim temsilcimizle iletişime geçebilirsiniz.