0 352 222 7600
Sosyal Medya Hesaplarımız

Eğiticilerin tecrübeli olduğu ve alanlarında uzman olmalarını kendilerine hedef edinerek kursu kurmuş olduğumuzu düşünün.

10 Ağustos 2022
2 kez görüntülendi
Eğiticilerin tecrübeli olduğu ve alanlarında uzman olmalarını kendilerine hedef edinerek kursu kurmuş olduğumuzu düşünün.

Eğiticilerin tecrübeli olduğu ve alanlarında uzman olmalarını kendilerine hedef edinerek kursu kurmuş olduğumuzu düşünün. Böyle bir kursta eğitim almak sizi sabırsızlandırmalıdır. Alanının bir numarası olan eğiticilerle kendinizi ve sınavınızı güvene almış olacaksınız. Bu sayede son derece kaliteli bir eğitim alacak olmanız da tesadüf değildir. Kayseri İngilizce kursu olarak bir numara olmamız da tesadüf değil. Eğiticilerimizin profesyonel bir ekipten oluşması ve YDS kurslarında yıllarca eğiticilik yapmış olmaları da soruların nerelerden çıkabileceğine ve ne sistemle çalıştırılmanız gerektiğine çok yardımcı olacaktır. Kayseri İngilizce kursu denildiği zaman ismimizi duymuş olmalısınız. Bunun nedeni ise bilinirliğimizin fazla olması. Eğitimimizin kalitesinin dilden dile dolaşmasının sebebi ise sınavlarda başarılı olan öğrenci sayımızın yadırganamayacak kadar çok olmasıdır. Kursumuza devamlı gelen ve programımıza uyum sağlayan tüm öğrencilerimizin hedefledikleri puanın üzerine çıktıklarını da eklemeliyiz.

 

İngilizce eğitimi sıfır olan bir öğrenci sıfırdan başlayarak çok iyi bir alt yapı oluşturabilir. Hatta ilk aşama da dahi baraj puanını geçebilir. Özellikle öğretim görevlisi olmak isteyen kişiler YDS sınavını ya da YÖK dil sınavını geçmelidir. Bu sınavların belli bir süre bazında geçerli olduğunu düşünürsek sıkı bir çalışma ile uzun zamanlı güvencede olacaksınız. Başvurunuzu aldığınız puan ile senelerce geçerli olacak puanınızla yapabileceksiniz. Öğretim görevlisi olmak isteyen kişilerin ALES puanları ve dil puanlarının ortalamalarının çok önemli olduğunu ve çok sayıda kişinin öğretim görevlisi olmak istediğini de göz önünde bulundurun. Dil sınavının ne derece önemli olduğunu tüm bunların ardından eklememize gerek kalmıyor. Kayseri YDS kursu olarak sizlere barajı geçme imkânı vermek istiyoruz. Metinleri okutarak ve kelimelerin ezberlenmesine yardımcı olarak sizlerle planlı çalışmak istediğimizi de vurgulamalıyız. Kitaplarımızı kurs olarak veriyor olmamız da işinizi daha kolay bir hale getirir. Denemelerin sıklıkla yapılıyor olması ise ne konumda olduğunuzu gösterir. Bu sayede çalışmalarınıza daha özenli bir biçimde devam edersiniz. Kayseri YÖK dil kursu olarak da biliniyoruz. Bunun sebebi ise iki sınavın aynı yerlerde geçerli olmasıdır.

 

Kursumuza geldiğiniz andan itibaren bilgilendirmeler yapılarak istediğiniz aydaki sınava girebilirsiniz. Kurs olarak dönem dönem eğitim veriyor olmamız ve hızlandırılmış kurslarımızın da mevcut olması işinizi daha kolay bir hale getirir. Diyelim YDS sınavına girdiniz ve netleriniz istediğiniz sınırda değil. Hemen diğer yakın sınav için hızlandırılmış kursa gitmek istiyorsunuz. Yapacağınız en doğru karar bizim kursumuzu tercih etmek olacaktır. Hızlandırılmış kurslarda olan başarımız yadırganamayacak kadar çoktur. Ayrıca sadece İngilizce eğitimde değil Kayseri Almanca kursunda da bir numarayız. Almanca eğitimini de İngilizce eğitimi gibi profesyonel ekiple öğretmekteyiz. Kayseri Almanca kursu olarak YÖK dil sınavına öğrenciler hazırlıyor olmamız sizi şaşırtmasın. Çünkü dil alanında uzman kadromuzla birçok alanda dil eğitimi vermekteyiz. Kursumuza geldiğiniz andan itibaren güvende hissedecek olmanız da tesadüf değil. İsterseniz hem Almanca hem İngilizce kursunu bir arada alabilirsiniz.

 

Kayseri A1 Almanca kursu eğitiminde de alanında en iyi hocalarla çalışıyor olmamız sizlerin sınavda başarılı olacağının en önemli kanıtıdır. Metinleri en doğru biçimi ile okutan ve soruların hangi alanlardan gelebileceğini tahmin ederek doğru bir program yapan öğreticiler son derece önemlidir. Bu tarz öğreticiler ise yıllarını YDS sınavına vermiş öğreticiler olmalı. Kursumuzda ise öğreticilerimiz yıllardır eğitim veriyor. Kendilerini geliştirmiş öğreticilerle çalışıyor olmamız ise tesadüf değildir. Seçilmiş öğreticilerle çalışıyor olduğumuz için bu kadar başarılıyız. Tüm bunları araştırıp kursumuza ön başvuru yapabilirsiniz. Öğreticilerimiz öğrencilerle etüt programları yaparak pratik de yapıyor. Bu sayede ana diliniz gibi İngilizce ya da Almanca konuşabilirsiniz.

 

Kayseri Aile birleşimi kursu veriyor olmamız da sizleri her alanda çalışmalar yapıyor olmamıza ikna edecektir. A1 kursu ve ileri eğitimler ile profesyonel bir biçimde dil eğitimi alabilirsiniz. Eğitim kurumumuzun ücretlendirme olarak sizlere belirli imkânlar veriyor olması da sıkıntısız bir ödeme planını ortaya koyar. Çok uygun bir fiyata kursumuzu tamamlar ve bu işi uzun bir süre düşünmezsiniz. Çünkü uzun bir süre geçerli olacak olan YDS puanınızı her alanda kullanabileceksiniz. Sadece YDS değil YÖK dil sınavınızda uzun seneler geçerli olacaktır. Aynı sınavlara bu bakımdan sürekli girmenize gerek yoktur.