0 352 222 7600
Sosyal Medya Hesaplarımız

Genel Fransızca Kursu

21 Mayıs 2017
12 kez görüntülendi
Genel Fransızca Kursu

Kayseri’de Pelin Dil Okulları farkıyla hızlı, pratik kolay bir şekilde öğreneceğiniz; Genel Fransızca kursu 4 seviye şeklindedir ve 4 ayda kısa bir sürede öğrenebilirsiniz.

Birleşmiş Milletlerin resmi dillerinden birisi olan Fransızca, diplomasinin ve uluslar arası toplumların dili olarak bilinir. Dünyada yaklaşık olarak 200 Milyon insan Fransızca konuşabilmektedir ve 29 ülkede resmi dildir. Fransızca, Fransa’nın yanı sıra Belçika, İsviçre, Lüksemburg, Haiti, Karayipler, Kanada, Monako ve Afrika ülkeleri gibi pek çok ülkede konuşulur.Bu öneminden ötürü genel Fransızca kursu almak gelecekteki iş ve kariyer planlarımız açısından çok olumlu bir adım olacaktır.

Kursumuzda genel Fransızca eğitimi, zengin kaynaklar kullanılarak verilmektedir. İki farklı şekilde verilen Fransızca kursu, özel ders ve grup dersleri olarak ikiye ayrılmaktadır. Kısa sürede bu dili öğrenip konuşmak isterseniz zaman planınıza göre grup yada özel ders tercihlerinden birini seçebilirsiniz. Grup dersleri ve özel derslerimiz arasında çok fazla bir fark bulunmamaktadır.  Bütün dil eğitimlerimizde olduğu gibi genel Fransızca eğitiminde de gerekli özveri ve kaliteyi sizlere sunuyoruz.

Genel Fransızca Kursu Seviyeleri

  • Dèbutant
  • Èlèmentaire
  • Intermèdiaire
  • Avancè

Fransızca eğitimlerimiz 4 kurdan oluşmaktadır. Kısa bir sürede Ayda en az 25 Saat alarak Fransızca öğrenebilirsiniz.

Dilin Her Rengi Bizde!
Kayseri'de İhtiyaç Duyulan Bütün Dilleri, Uluslararası Platformda Milletimizin En İyi Seviyeye Gelmeleri için Kursumuzda Öğretmeye Çalışıyoruz.