0 352 222 7600
Sosyal Medya Hesaplarımız

YKS Hazırlık Kursu (LYS-5)

14 Ağustos 2017
7 kez görüntülendi
YKS Hazırlık Kursu (LYS-5)

Kayseri YKS Hazırlık Kursu  eski adıyla ;Lys-5 hazırlık kursu alarak istediğiniz dil bölümüne yerleşmek için kursumuza bekliyoruz. Uzman YDS ve YKS dil hoscsıyla alacağınız YKS eğitimi sonucunda hedefinize rahat bir şekilde ulaşacaksınız. Kayseri YKS (LYS-5) kursu için kursumuzu ziyaret ediniz. Memnun kalacağınız bir eğitim için bizi tercih edin.

YKS-Dil Nedir ?

YKS-Dil yabancı dil sınavıdır. Adayların; Üniversitelerin dil bölümlerine yerleşebilmeleri için ÖSYM tarafından yapılan bir sınav türüdür. Bu sınava hazırlanacak öğrencilerin yabancı dil (İngilizce, Almanca, Fransızca) seviyelerinin olması gerekmektedir. Orta seviyede bir beceriye sahip olmayanların öncelikle genel bir eğitim almalarının akabinde Yabancı dil sınavına hazırlanmaları başarı için gereklidir.

YKS Hazırlık Kursu?

YKS Yabancı dil sınavına ciddi ve profesyonel bir programla hazırlanmak gerekir. Liselerin dil bölümünden yada herhangi bir liseden bu alanda eğitim almak isteyenlerin öncelikle; orta seviyeye gelecek kadar genel İngilizce eğitimi almaları gerekmektedir. Hiçbir şekilde yabancı dil seviyesi bulunmayanların kursumuz; genel İngilizce kurslarına kayıt yaptırarak 3 ayda 120 saatlik programa katılmaları gerekmektedir.

Pelin Dil Okulların'da YKS Hazırlık Kursu?

5 Yıldır YKS yabancı dil hazırlık kursları veren Pelin Dil Okulları bu alanda verdiği profesyonel eğitimle kendini ispat etmiştir. Öğrenci başarısını kurum başarısı olarak gören bir politika izleyerek her bir öğrenciyle ayrı ayrı ilgilenilmektedir. Toplam 8 ay süren bir programla öğrencilerimiz uzman LYS5 ve YDS hocamızdan eğitim almaktadır. Birden fazla kaynaklar kullanılarak verilen bu eğitim sonucunda istediğiniz üniversitenin dil bölümüne yerleşmeniz çok kolay olacaktır.

Uzman kadro, zengin kaynaklar, sınav öncesi ve sonrasında yapılan rehberlik hizmetiyle planlı bir şekilde eğitim metotları izlemektedir. Yüzlerce öğrenciyi hazırlayıp üniversitelerin dil bölümlerine yerleştiren kursumuz. Kayseri’de bu eğitimi en profesyonel ve uzman şekilde veren ilk kursudur.

Kayseri’de en iyi LYS5 yabancı dil sınavı hazırlık kursu olmanın verdiği gururla idealleriniz bizim emanetimizdir. Aşağıda yer alan eğitim programlarımızı inceleyebilirsiniz.

Kurs Programı

  • Haftada 10 Saat
  • Toplam 360 Saat

Kurs İçeriği

  • Genel Tekrar
  • Soru Çözüm Teknikleri
  • Deneme Sınavları
  • Sınav Stratejisi
  • Kelime
  • Paragraf
  • Cümle Yapısı